Xhuli kujdeset për Atdheun, i bën ushqim (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Atdheu dhe Xhuli kanë kaluar pak kohë së bashku edhe në kuzhinë.

E me këtë rast, Xhuli është kujdesur për Atdheun, përcjell Klankosova.tv.

Ajo i ka përgatitur ushqim Atdheut dhe gjatë kësaj kohe kanë bërë edhe biseda të ndryshme.

E ndërkohë në kuzhinë ka pasur edhe përplasje mes Gresës dhe Xhulit.

Përplasja mes tyre ka ndodhur për vajin e kuzhinës.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-kujdeset-per-atdheun-i-ben-ushqim-video1/