Xhuli mendon se Vedati ka aleancë me Mbresën: “I tuten Xhulit” (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli mendon se Vedati dhe Mbresa kanë aleancë mes vete.

Kështu ka thënë ajo gjatë punëve në lavanderi, pasi thërriti Artanin dhe Stresin për rrobat e tyre të pastruara.

“Vedati dhe Mbresa i lajnë bashkë se kanë aleancë”, ka thënë Xhuli.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-mendon-se-vedati-ka-aleance-me-mbresen-i-tuten-xhulit-video/