Xhuli përlotet, i thotë Atdheut “qe një muaj, asgjë nga ti” (VIDEO)

2023-03-11

Screenshot 2023 03 11 205922.png

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli ka takuar më në fund Atdheun, pasi ky i fundit u rikthye në shtëpinë e “Vëllait të Madh” bashkë me Edonin dhe Himenën.

Porsa dyshja ia nisën muhabetit, Xhuli e ka shprehur zhgënjimin e saj nga Atdheu, pasi që sipas saj, për më shumë se një muaj nuk kishte marrë asnjë dedikim apo diçka nga ai.

Madje, ajo është shprehur shumë e mërzitur që nuk kishte pranuar një dhuratë me rastin e festës së 8 Marsit, nisur nga kauza e saj e grave.

Por, Atdheu është arsyetuar duke i treguar Xhulit se nuk kishte qenë as në Kosovë, e as në Shqipëri atë ditë, por në Britani të Madhe.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-perlotet-i-thote-atdheut-qe-nje-muaj-asgje-nga-ti-video/