Xhuli thotë se kanabisin e ka përdorur për qetësim (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana u ka treguar banorëve të tjerë të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova se e ka përdorur kanabisin më herët.

“Bari kom pi më herët për t’u qetësuar, edhe për shëndet”, ka thënë Juliana.

Derisa, banorët më pas e vazhduan diskutimin për dëmet që i shkakton përdorimi i drogave.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-thote-se-kanabisin-e-ka-perdorur-per-qetesim-video/