Xhuli tregon emrat e grupit kundër saj, flet edhe për Atdheun: Më tha që ka ardhë për mua (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli është shprehur se disa nga banorët brenda shtëpisë nuk po e hanë bukën e saj.

Ajo ka thënë se ata janë bërë një grup, përcjell Klankosova.tv.

“Andi, Stresi, Vivi dhe Gresa janë një grup bashkë”, është shprehur ajo.

Ndërkohë, ajo ka folur edhe për raportin e saj me Atdheun.

Ajo u shpreh se Atdheu i ka thënë që në këtë shtëpi ka ardhur për të, përcjell Klankosova.tv.

“Më ke pëlqy, kam simpati, kam ardhë për të”, u shpreh tutje Xhuli.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-tregon-emrat-e-grupit-kunder-saj-flet-edhe-per-atdheun-me-tha-qe-ka-ardhe-per-mua-video/