Xhuli tregon se sa kontinente ka bota (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Bruno po diskutonte me banorët vendet që i kishte menduar për të jetuar bashkë me gruan e tij, derisa një prej destinacioneve duket të jetë edhe Australia.

Veç se këtë të fundit duket t’ia ketë refuzuar gruaja, por gjithsesi, rreth Australisë diçka të shtonte kishte Xhuli.

Xhuli është shfaqur në mëdyshje derisa me dëshirën e saj zgjodhi të fliste mbi kontinentet e botës – e për ta ndjekur opininonin e Xhulit mbi numrin e tyre, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-tregon-se-sa-kontinente-ka-bota-video/